Tyto stráky mohou obsahovat HET(vztah dívka X kluk), ale i SHOUNEN-Ai (vztah kluk X kluk ) Prosím komu se to nelíbí, ať opustí tento blog. Těm co se to líbí, pěkné počteníčko. Dále bych ráda upozornila na autorská práva, vše co je na tomto blogu je mnou vymyšlené, tím pádem mé vlastnictví. Děkuji za pochopení. Vždy u povídky, či kapitoly bude UPOZORNĚNÍ, jestli je to HET či SHOUNEN-Ai a jestli se tam náhodou nenachází scéna nevhodná mladší 18 let.

Vaše Lilien♥

FF-TP a tajemná zpěvačka + Tris

24. prosince 2011 v 12:00 | Lilien |  Jednorázovky
Tak je tu další povídka teďka věnována mé nejdražší Tris k Vánocům ať se líbí.
UPOZORNĚNÍ: HET bez věkového omezení.


Tris měla zase ten svůj úžasnej nápad. Minulé léto byla na nějakém táboře, kde byli nějací The paranoid nebo co . Nestačí ,že o nich básni, bůh ví, jak nejsou úžasní.A samozřejmě jí nenapadlo nic lepšího, než mě tam zapsat jako překvápko. Když mi to oznámila, byla tak nadšená ,že jsem ji to nebrala. No a jak to dopadlo? Sedim ve vlaku spolu s Tris a jedeme na ten tábor . "Tris? Co je to vlastně za tábor?" zeptám se znuděně. "Je to hudební tábor ,takže samej zpěv, tanec a nástroje..." rozvášní se energicky Tris. "Tris!!! To si ze mě děláš prdel, né!!" "Ale Larisko." hodí po mě štěněčí pohled. A ona ho umí fakt dobře a ta potvora ví ,že na mě zabírá. "Tris, já ti říkám ,že nezpívám." "Ale Lari, já tě slyšela a byla jsi kouzelná." "Nene, nekecej ,já zpívat neumim. Na mně vždy řvali ať sklapnu ,že se to nedá poslouchat, od té doby nechci mít s hudbou nic společného." "Kdo ti co říkal? To rozhodně není pravda, zpíváš nádherně. Uvídíš, co ti tam řeknou." Dokončí důrazně a já se nezmůžu na odpor, nemá to cenu. Celá cesta už proběhne v příjemném tichu za sledování krajiny.

Dorazíme na místo aTris vepředu se hned prorvává skupinou uječených holek. Já jen žasnu ,co tak ječej, vždyť je to jen tábor ,probůh. Protočím oči a v klidu jdu za Tris. Ta se mezitím vybavuje s nějakým klukem, kterého typuju na dvacet a víc, asi jeden z vedoucích. Napadne mě. Hnědé delší vlnité vlasy se mu pohybují ve větru. No, já mám co říkat se svými dlouhými vlnitými tmavě mahagonovými vlasy. Šedo-modrý pohled zaměřím na uječené holky a až pak si všímnu ,že v jejích středu stojí kluk ,taky kolem dvaceti a víc let . Jeho černé delší vlasy v rošťáském sestřihu . Hází pohledem o pomoc k hnědovláskovi, ten se ovšem zaníceně vybavuje s Tris. Rozhodnu se mu jít na pomoc, přece jen nechcem, aby z něj byla placka ,že? S chladným zabijáckým pohledem mířím k hloučku . "To jste banda slepic, co se perou o zrní? A nedělejte tu takový randál! Bolí mě z vás hlava." řeknu ledovým tichým hlasem ,který má větší účinek, než kdybych řvala. Slepice na mě hledí jak vyorané myší a kluk po mě hází děkovné pohledy. Pohled mu oplatím s nezájmem. A on jen nechápavě kouká, jako bych byla z Marsu bo co, on snad čeká ,že taky budu ječet k zbláznění? Otočím se a uvidím Trisiin zářivý úsměv, jen si povzdechnu a kráčím k ní. Hnědovlásek vedle ní na mě třeští pohled stejně jako ten za mnou. Když jsem asi čtyři metry od Tris ,tak se ke mně rozběhne , chytí mě a začne se mnou točit a směje se jak blázen. Když mě konečně položí ,tak ještě se smíchem mi povídá. "To byla bomba , viděla jsi jejich obličeje, ty si prostě skvělá. Takhle řešíš problémy jen ty, to na tobě žeru, fakt ,že jo." mele jak o závod a já ji jen tak tak rozumím. Ale stejně je to moje sluníčko, nad jejím chovánim jen potřesu teatrálně hlavou a mírně se mi rty zvlní do úsměvu. "Pojď Lari, musim ti někoho představit, jsou to naši vedoucí ,ale i mí kamarádí." Popadne mě za ruku a už mě táhne ke čtveřici kluků. "Tak Lari to je Igor." ukáže na hnědovláska. Jen kývnu hlavou ,že mě těší. A Tris pokračuje."To je Roman" ukáže na černovláska. Pokývnu hlavou."Tak a to vedle je Paťo a Pavoľ." představí mi zbývající. "A toto, kluci, je Larisa. Však zlatko?" Představí mě s úsměvem. "Jak jinak Tris, máš zase pravdu ,co já bych bez tebe dělala ,já bych neznala ani své jmeno, však?" řeknu s mírnou ironií. "Taky si někdy říkam." řekne zamyšleně a mě zkrátka začnou cukat koutky úst, až to nevydržim a začnu se tiše smát . Můj smích prý zní jako tisíce zvonků rozléhající se po krajině. A asi je to pravda, protože ti kluci se dívají velmi divně. Je fakt ,že svůj smích moc neukazuji, většinou nemám ani důvod se smát, ale Tris ví, jak na mě.
Taky ví, co se mi kdy stalo a že na tom s psychikou nejsem nijak dobře. Tak, na terapie chodí se mnou jako opora a já ji vděčím za svůj život a ona si toho je vědoma. Po představení nás odvedou do chatek . Já jsem samozřejmě s Tris. Naštěstí jsou chatky po dvou ,ty slepice bych asi musela zabít. Na chatce si vybalíme a jdem se do umýváren osprchovat z té dlouhé úmorné cesty. Já si na sebe hodím džínové kraťásky a bledě modré tílko a Tris si vezme černé tříčtvrťáky a bílé tílko. Když se já maluju, Tris už nervózně podupává nožkou. "Tris klid, já bez své tužky a šedých stínů s řasenkou nikam nejdu." zavrčím podrážděně ,protože mě znervózňuje a mně to nejde. "No jó ,ale pohni s tím." řekne a zklidní se ,takže jen trpělivě čeká. No vida a hned mi to jde líp. "Už jsem, tak pojď." chytnu ji za ruku a jdem si uklidit věci do chatky a hurá na večeři. No jo ,z Prahy až někam na Slovensko je pěkná dálka. Když dojíme, ještě si posedíme v jídelně, když na pódium, které je naproti dveřím ,vejde majitel a pořadatel tohoto tábora. "Tak všechny vás tu vítám . Doufám ,že si to tu užijete. Hudba ať žíje . A hlavně se tu bavte. Taky bych vás chtěl upozornit ,že The paranoid hledají zpěvačku a bubenici jak oni řekli "Jsou treba nejaké pekné baby." Tak to je vše, můžete se jít vyspat a zítra ráno tady v 7:00 na snídani a tam se dozvíte program toho dne. Dobrou ." řekne a my se rozejdem do chatek a na kuťě.

Ráno se rozespalá protáhnu a hledím na už oblečenou Tris, jak něco kutí u sebe v kufru. "Prosim tě, co tu tak strašíš?" optám se se zíváním. Tris hned ke mně stočí pozornost. "No, něco jsem si koupila a mám i pro tebe něco a přemýšlím ,jestli si to vzít dnes nebo až do klipu." Řekne přemýšlivě. Já ji mezi tím kouknu přes rameno a otevřu papulu údivem. "No ty kokos . Kdes to splašila Tris?" řeknu údivně. "Ále tetka s tím má obchod, tak mi nějaké na přání dala a mám tu i tvou velikost." řekne s úsměvem. No kdyby neměla, tak mi je to obří, vždyť je o hlavu větší a dekolt má taky větší než já. "No, když už budu muset zpívat, tak jedině v tomto." řeknu si podmínku. "Tak fajn, necháme to na náš klip . Už je to dohodnuté, ty budeš zpívat, já budu hrát na bicí a zpívat druhej hlas. "Tak fajn." řeknu a ještě naposledy na tu nádheru hodím obdivný pohled. A šupem se navléknu do toho, co jsem měla na minulé večeři jako Tris. Ještě se typicky pro mou osobu namaluji a už si to šupajdíme na snídani. Zrovna dojídám rohlík s máslem, když se ozve: "Dobré rano všem dnešní program je že si procvičíme noty a vy si vyberete písničku, která se vám líbí, kterou pak uděláte jako videoklip. No a vpodstatě celej týden se vám budou věnovat instruktoři a doladí váš hlas či vaše hraní na maximum a poslední den před odjezdem to natočíme. To je vše, každý ať se z vás dostaví ke svému vedoucímu. Máte to napsané na nástěnce. A ještě upozorňuji ,že si The paranoid budou vybírat podle videoklipu." Když skončí, tak my se zvednem a jdem se mrknout na nástěnku. Super, jsme s Tris u nějakého Leona, no aspoň že to není někdo z těch čtyř. To bych fakt nedala. Tris vypadá trošku zklamaně ,ale co, stejně si užijem srandu ,s Tris je to tutovka. Celé dopoledne se učíme noty a takový podobný věci . Pak Leon začne Tris ukazovat jak se hraje na bicí. Když je spokojen, jak do toho Tris pere, tak se otočí ke mně. "Tak, teď si tě prozkouším ze zpěvu, ok?" "Ok." řeknu odhodlaně a začnu zpívat, co mi řekne . Když skončím, tak Leona přistihnu s otevřenou papulou. Zpražím ho ledovým pohledem. On jen rychle zavře tlamu . "Pro...promiň ,ale to nemělo chybu. Jakou písničku jste si teda vybraly." řekl rychle, aby zamluvil téma můj "úžasnej" zpěv. "No od Nightwish písničku Ever Dream." řekne Tris a já přikývnu na souhlas. On se na nás podívá . "Dobře, vy jste asi jediné, kdo to může zvládnout. Tak jdem na to ." S Tris se na sebe zakřeníme a začnem zkoušet.
Tak to jde až do hlavního dne. "Ty Tris? Jsi nervózní? Zeptám se rostřeseným hlasem ,sice jsem za ten týden slyšela naší konkurenci ,no oni nás nikoliv . "Ne, těšim se a nervozitou si to nenechám zkazit ." "Fajn, máš pravdu. Nádech výdech ÁÁÁ Tris já nemůžu ." Ale ano ,ty dokonce musíš." okřikla mě, profackovala a mě bylo fajn. "Vzpomeň si ,že Roman hledá dívku, kterou zaslechl zpívat a jak ji nemůže najít, protože ji neviděl. A jak prohlašoval ,že až ji najde ,tak si ji nechá." Vtipkovala Tris ,ale je fakt ,že to opravdu řekl, no a Tris si myslí ,že myslí mě, no ,já si tím nejsem jistá. "Dobře dobře ,ale nezapoměň zase ty ,jak se ti dvoří Igor." Trochu jí popíchnu a jak se hezky začne čertit . Když si uvědomí ,že to myslim v legraci, tak se obě začnem smát jak pomatený. Když se uklidníme, tak se doobléknem do šatů.
Já zvolím světle modré až stříbrné stíny a Tris kouřové. Sobě nechám vlasy rozpuštěné a trochu přelakované, aby držely tvar a Tris na hlavě vykouzlim pěkný drdol, z kterého jsou uvolněné pramínky vlasů. Když jsme hotovy, tak se ještě omrknem a vejdem do jídelny, kde jsou všichni ostatní a právě začíná první skupina těch uječených slepic hrát. S Tris se sklidíme do temného kouta a koukáme na ty krákorající slepice . Probůh a to jezdí na hudební tábor ,nevim jestli mám plakat nebo se smát, jak se kouknu na Tris, má stejné mínění. Rozhlédnu se po sále a když zahlédnu The paranoid jako porotu, tak se můžu potrhat smíchy nad jejich útrpnými pohledy. No to je k nezaplacení. Šťouchnu do Tris a ukážu prstem k nim a dostane stejný problém jako já ,začne se dusit smíchy. Takhle to odehrají skoro všichni, až u předposledních je vidět ,že jsou na tom líp ,ale stejně to není na kvalitě ,aby mohli hrát s The paranoid. Zatáhne se opona a my s Tris se protáhnem na jeviště, já k mikráku a Tris za bicí. Leon nás ohlásí a oznámí výběr písně a sálem to jen zahučí překvapením i pochybnostmi. Podívám se na Tris, ta jen zvedne palce a zašklebí se na mě. Začnu zpívat první sloku, když se opona začne rozestupovat . Zpívám ve tmě, když přestanu ,tak začne na bicí Tris a když zazní můj první tón, reflektory se zapnou a barevná světla mi svítí do zad, vypadá to kouzelně. Pořádně to s Tris rozjedem, když píseň končí ,začnu se vydýchávat a Tris si stoupne vedle mě a ukloníme se společně. Začnu se rozhlížet a všechny slepice koulej očima a pusy na prázdno otevíraj a zavíraj, vypadaj jak kapři . Výtězně se zašklebím a Tris vedle mě se šklebí tím svým způsobem. Když můj pohled zabrousí k Romanovi, Igorovi a Paťovi s Paľem. Vyzývavě se na ně kouknu a oni konečně zavřou pusy. Roman na mě kouká jak na svatej obrázek a Igor může na Tris nechat oči. Slezem z pódia a rozjede se discotéka . S Tris se odebereme na verandu budovy kde je klid. "Byla jsi bombová Lari." "Ty taky Tris ,bez tebe bych to nedala." řeknem si a obejmem se. Tiše se zadíváme na oblohu, když si po naší pravý straně někdo odkašle. Kdo jinej než Igor. "Tak běž." šeptnu k Tris. Ona se jen začervená a odběhne k němu, něco si říkaj ,když spolu někam odejdou. Já se zahledím na hvězdy, když mě někdo obejme kolem pasu . "A teraz už ťa viac nepustim." zašeptá mi ten někdo do ucha a já v něm poznám Romana. "Nemusíš." řeknu mu jemně . A on sa na mňa zahledí a jemně mě políbí.

A jak to nakonec dopadlo? Tak já jsem zasnoubená s Romanem a Tris je vdaná za Igora. No a samozřejmě jsme se staly součástí kapely. Já jako zpěvačka a Tris jako bubenice. A vše je tak jak má být.


Ukázka šatů: Larisa-

Tris-

THE END
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tris Tris | E-mail | Web | 24. prosince 2011 v 14:46 | Reagovat

Nemám slov! Bylo to nádherné a ještě něco víc, bylo to překrásné a ještě o něco víc, bylo to dokonalé a ani tohe slovo mi nestačík vyjádření toho, jak se mi to líbilo!!! Děkuju moc zlato ;-*

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 8:03 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly.
William Shakespeare.