Tyto stráky mohou obsahovat HET(vztah dívka X kluk), ale i SHOUNEN-Ai (vztah kluk X kluk ) Prosím komu se to nelíbí, ať opustí tento blog. Těm co se to líbí, pěkné počteníčko. Dále bych ráda upozornila na autorská práva, vše co je na tomto blogu je mnou vymyšlené, tím pádem mé vlastnictví. Děkuji za pochopení. Vždy u povídky, či kapitoly bude UPOZORNĚNÍ, jestli je to HET či SHOUNEN-Ai a jestli se tam náhodou nenachází scéna nevhodná mladší 18 let.

Vaše Lilien♥

Předtucha

10. prosince 2011 v 20:33 | Lilien |  Jednorázovky
Tak další jednorázovka je na světě ,že mi to ale trvalo .Přeju pěkné počtení.
UPOZORNĚNÍ: Shounen-ai bez věkového omezení


Zrovna jsem doma a balím poslední zbytky oblečení a různé věci ,co budu potřebovat. Ptáte se proč? No ,to je jednoduché ,pracuju jako stevard a právě se chystám k dalšímu letu.
"Alexi ,pohni, jinak to nestihneš." Zavolá na mě můj přítel Thomas. Povzdechnu si . "Už jdu. Dík ,že mě odvezeš na letiště. "Usměji se a dám mu pusu na tvář. "V pořádku . Kdy se vrátíš? "Zeptá se. "No ,asi až mi poletí letadlo zpátky ."Řeknu zamyšleně. "Tak pojď ." Vezme mi kufr a jde dolů do garáže ,kde ho dá do kufru auta . Já poslušně za ním a sednu si na sedadlo spolujezdce.
Cesta uběhne v tichosti za doprovodu rádia . Zanedlouho jsem už u odbalovací přepážky . A vyzývají k nástupu . Ještě zaběhnu k Thomasovi a rozloučím se s ním polibkem. Obrátím se k letadlu ,že vyrazím ,ale jako bych ztuhnul , mám špatný pocit ,jako by se něco mělo stát .
"Stalo se něco , Alexi?" Zeptá se starostlivě Thomas. "Ale nic ,jen mi budeš chybět." Usměji se a utíkám k letadlu . Přece mu nemůžu říct ,že jsem se zcvoknul ,ale toho pocitu se nemůžu zbavit."
Na palubě letadla se usadím a čekám, až se vznesem do vzduchu. Když jsme ve vzduchu pět minut, ten pocit je horší, instinkt mi radí ,abych zůstal připoutaný. Poslechnu. Ostatní už se mezi sebou skvěle baví. Vtom nastane peklo na zemi. Ozve se poplach, všichni polekaně nadskočí a začnou panikařit, většina začne pobíhat a snaží se zjistit co se děje. Já to vím přesně. Jen se zděšením se na celý děj dívám jako na zpomalený film. Letadlo se řítí k zemi. V duchu se loučím s Thomasem.
Dopad letadla ,ucítím tupí náraz do hlavy a mě obestře tma.

Zaslechnu pípání. Pomalu otevřu oči a uvídím bílý strop. Nemocnice? Ucítím váhu na své ruce.
Pomalu otočím hlavu a uvidím Thomase, jak klidně oddechuje. Všimnu si tmavých kruhu pod očima . Zajímalo by mě jak dlouho tu jsem a jestli tu byl celou tu dobu. Usměji se, tak přece jsem to přežil.
Zvednu druhou ruku a jemně ho pohladím po vlasech. Zavrtí se a otevře oči. "Ahoj." šeptnu sotva slyšitelně chraplavým hlasem. Šokovaně na mě hledí, v jeho očích je nedůvěra přerůstajíci v uvedomění ,štěstí a lásku, než se vzpamatuje.
"Alexi," zavýskne radostně "už ses probral, spal jsi dva měsíce lásko. Doktoři už to vzdali, ale já věřil, že se mi vrátíš." řekne mi se slzami v očích. "Co se stalo?" zeptám se .
"Spadlo letadlo ,všichni jsou mrtví, jen tys byl naživu s vážným poraněním hlavy, naštěstí tě zachránili." usměje se a slzy mu už tečou po tvářích. "Zachránilo tě to ,že jsi byl připoutaný. Kdybys nebyl tak ..tak ." začne nepokritě vzlikat. Čímž mi potvrdí co jsem tušil. Stisknu mu ruku
a setřu mu slzy. "Budu tu pro tebe, už je vše v pořádku ,mě se jen tak nezbavíš." usměji se na něj.
On se jen zasměje a pevně mě obejme . Hladím ho po zádech v uklidňujících kroužkách . Zvednu mu hlavu kde se v očích třpití slzy . Začnu líbat každý centymetr jeho obličeje a nakonec ho políbím na ústa. Polibek mi zoufale opětuje a já vím ,že je vše tak jak má .
Konec.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tynka09 Tynka09 | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 12:57 | Reagovat

To byl doják! :'( Vážně super! ;)

2 Guren Guren | 28. června 2013 v 5:55 | Reagovat

Nádhera :)))

3 Kilia Ice Kilia Ice | E-mail | Web | 5. dubna 2016 v 19:30 | Reagovat

Tohle uz nedelej. Takhle mne desit. To si spolu este vybavime 😂😂😂 ale je to uzasne. Krasny pribeh. Na zaciatku som si myslela, ze je to parodia na NEZVRATNY OSUD 1 😆😆😆 proste uzas

4 Karin Karin | 22. října 2018 v 17:24 | Reagovat

Moc hezké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly.
William Shakespeare.