Tyto stráky mohou obsahovat HET(vztah dívka X kluk), ale i SHOUNEN-Ai (vztah kluk X kluk ) Prosím komu se to nelíbí, ať opustí tento blog. Těm co se to líbí, pěkné počteníčko. Dále bych ráda upozornila na autorská práva, vše co je na tomto blogu je mnou vymyšlené, tím pádem mé vlastnictví. Děkuji za pochopení. Vždy u povídky, či kapitoly bude UPOZORNĚNÍ, jestli je to HET či SHOUNEN-Ai a jestli se tam náhodou nenachází scéna nevhodná mladší 18 let.

Vaše Lilien♥

V. Náš postrach Harry

7. srpna 2016 v 22:57 | Lilien a Kilia Ice |  HP a Vzpomínky z budoucnosti
V.

........."Víte, že když někdo má stejné zvíře, většinou to znamená, že jsou spřízněné duše?".............

Harry

V tu chvíli na něj vykulím očka. Cože to říkal?Odstúpim od Sala a, doslova, spadnem na zadok. To snáď nemyslí vážne. Pozriem sa na Sala, ktorý sa na mňa tiež pozerá zamyslene, ale v očiach sa mu odráža neha, ktorú som ešte u nikoho nevidel. Aspoň nie spôsobom, ktorým by tu nehu dával mne, tak ako práve teraz Sal. Jsem naprosto zmatený. A je to na mě asi hodně vidět a tak se ke mě Sal znova přiblíží. Lehne si vedle mě a jemně mě začne olizovat a tím mě tišit. Kdy i jemně vrní abych se rychleji uvolnil.Prekvapivo to pomáha. Ľahnem si k nemu a hlavu si položím na jeho krk. Zavriem svoje smaragdové očka a tíško pradiem. Vlastne, keď nad tým tak rozmýšľam, tak prečo nie? Ak by som ho za čas spoznal lepšie, tak by som tu s radosťou ostal. S touto myšlenkou u něj schoulený začnu usínat. Celá ta proměna a zvykání si na čtyři tlapy bylo namáhavé. Poslední co si pamatuju je jak cítím že se měním zpátky a pak už jen sladké snění.


Prebudím sa v mäkkej posteli. Pootvorím rozospaté očka a pozriem sa okolo. Zistím, že som zase v tej istej izbe v Salovom byte. Pousmejem sa keď si spomeniem čo sa vlastne stalo. Stále s úsměvem na tváři se začnu hrabat z vyhřáté postele. Když se chci postavit na nohy tak se mi podlomí a já s ránou přistanu na zemi a zmateně se rozhlížím co se stalo nohy mám totiž jako z rosolu. Uslyším spěšné kroky ke dveřím od pokoje kde se zrovna nacházím.Dvere sa otvoria a do vnútra vstúpi, no skôr sa vrúti, Salazar. Nechápavo sa naňho pozerám zo svojho miesta na podlahe.
"Ahoj, Sal. Koľko je hodín?" spýtam sa a stále ležím na zemi ako keby to bola tá najpohodlnejšia posteľ.
Sal se zarazí. Než mi opatrně odpoví.
"Je skoro poledne. Co děláš na zemi?" optá se stále trochu zmatený. "No jaksi jsem chtěl vstát a jít za tebou a Godrikem, ale jaksi mě moje nohy odmítly nést." řeknu bázlivě a juknu na něj zpod ofiny.
Pozerá sa na mňa ako keby som bol mimozemšťan, ktorý práve prišiel, prinajmenšom, z Jupitera.
"Prečo si ma nezavolal? Pomohol by som ti. Prečo sú všetci Chrabromilčania tak nezodpovedný?" povzdychne si, zoberie ma do náruče a odnesie do hlavnej klubovne kde na gauči sedí Richard.
"Ahoj. Čo čítaš?" spýtam sa keď ma Sal posadí pri Ricka.
Ten na mě jen mrkne a ukáže mi jednu stránku na které zrovna je. Až se zděsím, toho co uvidím. Na stránce je obrázek dvou mužů v dost neslušné poloze a je všechno vidět. Celý zblednu.
"No Richarde?!" řeknu šokovaně a zakryju si rukama obličej a odvrátím se.
"To tahle kniha existuje i za vaší doby?" šeptnu vykolejeně.
"A čo si čakal?" vyprskne smiechom Richard.
Moc dlho mu to ale nevydrží, pretože mu Sal tu knihu vytrhne a šmarí ho s ňou po hlave až Rick skončí na zemi.
"Au. To bolelo. Začo to bolo?" zaskučí.
Ledva zadržujem smiech. Ale patří mu to ani neví jaký šok mi tím uštědřil. Sice vím že se mi už nějakou dobu zamlouvají spíše osoby mužského pohlaví no nikdy jsem zatím úplně nepřemýšlel nad těmito věcmi až tak do detailu.
"To máš zato, že sa chováš tak nemravne! A to si opovažuješ hovoriť riaditeľ Bradavic!!" začne mu kázať Sal.
"Ale Sal. Veď je už veľký chlapec a trochu školenia mu neublíži," uškrnie sa Rick a ja sa zase celý červenám.
Akoby nestačilo, že som spriaznený so Salazarom, tak teraz mi bude dávať Richard Chrabromil sexuálnu výchovu. To keby vedeli u nás, tak je po Bradaviciach, lebo by sa tam Chrabromilčania prepadli pod zem. Trochu si odkašlu, abych je upozornil na svou osobu. V tu chvíli se na mě oba podívají. Celý červený se odhodlám k řeči.
"Dík Ricku, ale tohle asi vynechám." řeknu stále rozpačitě.
V tom to asi Salovi dojde. Knihu náhle pohltí plameny a vidím jak se Rick už chce ohradit no Sal dojde ke mě. Sedne si vedle mě a stulí si mě do objetí. Já mu vděčně zavrtám svou zrudlou tvář do hrudi.
"Neboj se háďátko, není kam spěchat, hmm?" řekne upokojujícím hlasem.
Pousmejem sa.
"Ďakujem," zašeptám.
"To bola moja kniha," zaskučí Rick.
"Máš pravdu, BOLA," uškrnie sa Sal.
"Otrava. Čo mám teraz čítať?" oduje sa a založí si ruky na hrudi.
"To si tak zúfaly, že o tom musíš už čítať?" spýta sa skepticky Sal.

Tíško ich pozorujem. Rick si odfrkne a odvrátí sa od nás. Pozriem sa na Sala a usmejem sa. Sleduje Ricka, tak sa rýchlo v jeho náručí premením na levíča. A jemně si o jeho tvář otřu hlavu až zastříhám ouškama dožadujíc se tak hlazení. Navíc mu jemně olíznu nos, když se na mě překvapeně otočí. Jeho pohled ještě zjemní přesto se v něm zračí starost."Harry neměl by ses jen tak přeměňovat musíš být unavený ještě ze včerejška." začne mě jemně plísnit, ale i tak mě začne hladit až musím příst.
Zamávám chvostom a rozvalím sa na gauč vedľa neho. O chvíľu ma to prestane baviť tak zoskočim z gauča a odídem ku dverám.
"Harry, čo to robíš?" spýta sa Rick.
Otočím sa na nich a zaškrabem na dvere.


Salazar

Nechápavě se na sebe s Rickem podíváme. Nakonec se oba zvedneme a jdeme k Harrymu. Otevřu dveře do chodby a zmateně následujeme Harryho, který hned jak jsem dveře otevřel, se vydal ven z místnosti jako by mu za packami hořelo. Co to do něj vjelo?Nechápavo ideme za ním.
"Čo to ten nezmar zase vyvádza?" zašeptá Rick.
"Netuším. A nehovor mu nezmar!" okríknem ho šeptom.
"Tak Háďátko," uškrnie sa.
"Tak mu smiem hovoriť len ja!" otočím sa naňho naštvane a tým stratíme Harryho.
"Ksakru kam se poděl?" zvolám zoufale a otočím se na Ricka.
"To je tvoje chyba," obořím se na něj.
"Háďátko kde sí?!" zavolám snad na celý hrad.
"Jak moje chyba?" osočí se Rick.
"To ty jsi jeho spřízněná duše, tak si ho najdi přes pouto ne?" řekne nevrle a vydá se chodbou k velké síni.
"A ako asi? Dobre vieš, že takto silné puto budeme mať, až sa s ním spojím," zavrčím naňho.
"To je tvoj problém," mávne rukou.
"A kam si ako myslíš, že ideš? Musíme ho nájsť!" skríknem.
"Tvoja spriaznená duša, tvoj...aaaa...." skríkne ako ho na zem zvalí biele klbko.
Na to se rozesměji. A doběhnu k Rickovi, na kterém s klidem sedí bílé lvíče alias Harry a ještě na Ricka vyplázne jazyk.
"Ty si ale neposeda." řeknu něžně a vyzvednu si lvíče do náručí. "Kampak ses vydal co?" optám se ho a jemně ho líbnu na čumáček.
Oblizne ma a zavrní. Pekne pradie. Položím ho na zem a on sa mi začne obtierať o nohy. Zmením sa a on sa ku mne pritisne. Všimne si, že sa Rick už postavil a tak naňho zase skočil, a on skončil zase na zemi. Uškrniem sa a pridám sa k ním. S Harrym Ricka šteklíme a ten nemôže chytiť dych. Když to Harryho přestane bavit tak na Ricka naposled hodí takový pohled až bych se normálně bál jen kdyby nebyl tak děsně roztomilý. Ještě na něj vyplázne jazyk a odkráčí pryč s hlavou vznešeně nahoru a ocáskem jakbysmet.Mám chuť sa smiať. Hotový kráľ zvierat. Som taký zasnený, že si neuvedomím na čom, teda vlastne kom, stojím.
"Sal, prosím zlez zo mňa. Veď má rozmačkáš, ty prerastený kocúr," zachraptí Rick, ako nemôže dýchať.
Překvapeně se na něj podívám pod své tlapy načež z něj slezu a koukám jak se rozkašle a lapá po dechu. Když v tom si uvědomím jakže mě to nazval. Otočím se tak, že mu dám svým mohutným ocasem facku až to mlaskne. S tím se spokojeně vydám za Harrym. Za sebou ještě zaslechnu Rickovo mrmlání.
"Jako vejce vejci, to snad není ani možný."
Uškrniem sa. A to ešte nič nezažil. O chvíľu sa ku mne pripojí a spolu prídeme až pred veľkú sieň. Skoro sa mi zastaví srdce. Harryho nájdeme ležať pred Veľkou sieňou a je od krvi. Pribehnem k nemu. Rychle se přeměním zpátky do lidské podoby a kleknu si vedle tvořící se kaluže krve. Rychle začnu zkoumat co se stalo a kde všude je Harry zraněný. No nejprve ale zkontroluji zda dýchá a zda mu tluče srdce. S oddechem zjistím že obojí má vcelku stabilní.Pomaly ho zdvihnem na ruky a na boku, na ktorom ležal zacítim hlbokú ranu.
"Rick. Zistí čo sa stalo! Ja ho odnesiem na ošetrovňu. Potom hneď prídi. Ty si s ním budeš vedieť rady," odídem rýchlym tempom na ošetrovňu.

Rick

Zatímco Sal odnesl Harryho já se porozhlédl kolem. Nedaleko si všimnu kapek krve které vedou od místa kde jsme ho našli. Vedou až k jednomu z brnění a všimnu si že na palcátu je krev. Podívám se blíže a je mi jasné co se stalo. Harry si do boku zabodl jedno z mnoha ostnů, jen je mi záhadou jak se mu tohle povedlo. S tímto poznatkem zamířím rychle za Salem a Harrym na ošetřovnu.
Keď tam dorazím, tak uvidím Sala, ako stojí nad posteľou, na ktorej leží Harry vo svojej zvieracej podobe. Rýchlo prejdem ku skrinke s elixírmi a zoberiem hneď niekoľko druhov.

"Už vieš čo sa stalo?" spýta sa Salazar.
"Áno. Choď sa pozrieť na miesto kde sme ho našli a uvidíš," uškrniem sa.
"Rick!" skríkne.
"Nabodol sa na jeden tŕň na jednom z brnení," pretočím oči.
"To sa mu ako podarilo?" vyvalí oči.
"Sa ho spýtaj," uškrniem sa.

Salazar

Nevěřícně hledím na ten můj roztomilej momentálně od krve poděs, zatímco Rick do něj začne lít ty svoje dryáky.
"Bude v pořádku že jo?" optám se stále vykolejeně.
Když zvládl tohle tak se začínám děsit co všechno s tím trdlem zažiju, budu ho muset střežit jako oko v hlavě.
"Neboj sa, tvoje Háďátko bude v poriadku," usmeje sa Rick.
Vydýchnem si. Ach Harry. Stále sa čudujem, že si ešte nažive.
"Ešte, že je v Chrabromile. Vyzerá to tak, že moje levy sú neústupné," zasmeje sa Rick.
Zavrčím.
"A tiež veľmi hlúpe," uškrniem sa.
Rick si začne něco mrmlat o tom jak zmijozelové neumí ocenit chrabromily. Nijak zvlášť ho nevnímám raději držím Harryho za packu. Rick mezitím se uklidnil a začal nad ním říkat nějaké léčitelská kouzla, já sleduji jak se mu zaceluje rána a pomalu se probírá. Díky bohu.Otvorí svoje krásne smaragdové očka a zažmurka na mňa. Pohladím ho po chrbte a po už uzdravenej rane.
"Harry, teba nemôžeme spustiť ani na chvíľu z oči. Som zvedavý kde sa prerazíš nabudúce," ozve sa s uškrnom zrazu poctivý Rick.
"Háďátko moje, si v poriadku?" pozriem sa naňho nežne a pohladím ho po hlave medzi ušami.
Harry se na mě trošku zmateně podívá. Je na něm vidět že je unavený a celý malátný, ale v relativním pořádku. Zabořím mu tvář do srsti.
"Takhle už mě neděs." zašeptám.
"Zvládneš se přeměnit?" optám se ho s plánem pokud ne ho odnést do svých pokojů i v této podobě.
Nikam ho nepustím bude hezky odpočívat v posteli.Započujem tiché zamňaukanie, tak rýchlo zdvihnem hlavu. Pozriem sa na Ricka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly.
William Shakespeare.